Депутати міської ради прийняли Програму «Дитячий тренер»

На сьогоднішній сесії було ухвалено рішення про затвердження програми «Дитячий тренер», яка має на меті підтримати талановитих спортивних тренерів та заохотити до роботи з дітьми та молоддю у віці до 18 років, через надання їм разових грошових винагород. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«Дитячий тренер» – перший спортивний тренер чи педагог-організатор, який знайомить дитину із світом фізичної культури та спорту, допомагає привити любов до фізичної культури та здорового способу життя, розвиває здібності, готує до майбутніх спортивних досягнень.

 

З метою створення сприятливих умов для розвитку та популяризації фізичної культури та спорту, а також підтримки талановитих спортивних тренерів, які працюють з дітьми та молоддю віком до 18 років, у м. Львові вже вдруге запроваджується Програма “Дитячий тренер“ на 2016 рік.

 

Програма має на меті підтримати талановитих спортивних тренерів та заохотити до роботи з дітьми та молоддю у віці до 18 років, через надання їм разових грошових винагород. Переможці визначаються відповідно до критеріїв Програми конкурсною комісією та відзначаються грошовою винагородою у розмірі 31055,89 грн. (в тому числі  податок на доходи фізичних осіб – 5590,06 грн та військовий збір – 465,83 грн.).

 

Реалізація Програми на всіх етапах супроводжуватиметься висвітленням у засобах масової інформації», – зазначають в управлінні молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

 

«Ми у 2015 році започаткували дану програму і маємо позитивні відгуки в середовищі. Якщо говорити коротко про Програму «Дитячий тренер» – це є програма підтримки молодих тренерів та підвищення престижностей роботи дитячого тренера у місті Львові. Наголошую на слові дитячому, оскільки учасниками прогарами можуть бути тренери, які працюють з дітьми до 18 років, і тут ми говоримо про акцент міста на розвитку фізичної культури.

 

Якщо говорити про суть програми, то переможцями можуть бути не більше 5 тренерів з одного виду спорту, або не більше 25% тренерів, які культивуються в тому чи іншому виді спорту. Також загальна кількість тренерів, 20% – це тренери з досвідом роботи до 3 років, 70% – тренери молодші 60 років і 10% – загальної кількості нагород ми залишаємо для тренерів, які старше 60 років.

 

На здобуття одноразових грошових винагород можуть бути висунуті кандидатури тренерів зі спортивних федерацій, спортивних клубів, спортивних організацій, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, педагогів-організаторів установ дитячо-юнацьких та молодіжних клубів м. Львова з усіх видів спорту, офіційно визнаних в Україні.

 

Кандидатуру претендентів на участь у Програмі можуть подавати керівники спортивних федерацій, керівники спортивних клубів, керівники спортивних організацій, керівники дитячо-юнацьких спортивних шкіл, директори установ дитячо-юнацьких та молодіжних клубів м. Львова і безпосередньо самі тренери та педагоги-організатори», – зазначив Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

 

Учасниками Програми можуть бути:

 • Тренери спортивних клубів, спортивних організацій, дитячо-юнацьких спортивних шкіл та педагоги-організатори, які працюють з дітьми та молоддю віком до 18 років.
 • Тренери спортивних клубів, спортивних організацій, дитячо-юнацьких спортивних шкіл та педагоги-організатори, які проводять свої заняття на території м. Львова.

 

Кожен тренер та педагог-організатор, який стає переможцем цієї Програми, отримує одноразову грошову винагороду у розмірі   31055,89 грн. (у тому числі податок на доходи фізичних осіб – 5590,06 грн. та військовий збір – 465,83 грн.).

 

Переможцями цієї Програми можуть бути не більше п’яти осіб, які представляють один вид спорту, але не більше, ніж 25 відсотків від загальної чисельності тренерів, які представляють цей вид спорту у місті.

 

Для участі у Програмі кандидати мають подати такі документи:

 • Заява на участь у Програмі (додаток 1 до цієї Програми).
 • Копія паспорта громадянина України.
 • Копія ідентифікаційного коду.
 • Довідка з місця проживання.
 • Заповнена та завірена кандидатом таблиця (додаток 3 до цієї Програми) нарахування балів відповідно до критеріїв та розподілу балів, визначених додатком 2 до цієї Програми.
 • Інші підтверджуючі документи згідно з додатком 2 до цієї Програми.

 

 

Розподіл коштів для отримання разових грошових винагород здійснюється за таким принципом:

 • 20 відсотків – для молодих тренерів та педагогів-організаторів, які мають досвід роботи до трьох років.
 • 70 відсотків – для тренерів та педагогів-організаторів, молодших 60 років.
 • 10 відсотків – для тренерів та педагогів-організаторів, старших 60 років.

 

Переможці визначаються відповідно до критеріїв Програми, наведених у додатку 2 до цієї Програми.

 

Кошти відповідно до цієї Програми повинні бути виплачені до кінця бюджетного періоду.

 

Один тренер чи педагог-організатор віком до 35 років включно або із стажем роботи тренера до 3 років включно може ставати переможцем Програми щороку, а віком після 35 років та стажем роботи тренера більше 3 років – лише один раз на 2 роки.

 

Відповідальним виконавцем Програми є управління молоді, сім’ї та спорту департаменту гуманітарної політики, а головним розпорядником бюджетних коштів, які використовуються відповідно до цієї Програми, є департамент гуманітарної політики.

 

Прийом документів для участі у Програмі проводиться до01.08.2016.

 

Конкурсний відбір серед кандидатів на отримання грошових винагород здійснює комісія до 15.09.2016, яку утворює директор департаменту гуманітарної політики.

 

При визначенні переможців відповідно до цієї Програми комісія керується критеріями, визначеними у додатку 2 до цієї Програми.

 

При визначенні переможців відповідно до цієї Програми комісія може надати додаткові бали (до 50) тому чи іншому кандидату.

 

За результатами конкурсу управління молоді, сім’ї та спорту департаменту гуманітарної політики інформує заявників про прийняті рішення відповідно до законодавства України.

 

Підставою для здійснення виплат одноразових грошових винагород є розпорядження Львівського міського голови про надання одноразових грошових винагород талановитим спортивним тренерам згідно з цією Програмою.

 

Одноразова грошова винагорода надається згідно з цією Програмою тренерам або педагогам-організаторам та виплачується у грошовій формі на особові рахунки заявників, відкриті в установах уповноважених банків.

 

Виплату одноразової грошової винагороди здійснює департамент гуманітарної політики на підставі розпорядження Львівського міського голови за рахунок коштів, передбачених у міському бюджеті м. Львова на 2016 рікКоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ16:31, середа, 14 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
16:30, середа, 14 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0