Депутати не проголосували за ухвалу щодо впорядкування розміщенні МАФів у Львові

Сьогодні, 11 лютого, під час пленарного засідання депутати не підтримали ухвалу про внесення змін до ухвали міської ради від 23.04.2015 № 4527 «Про продовження терміну здійснення підприємницької діяльності у тимчасових спорудах на території м. Львова».

Як зазначила директор департаменту економічної політики ЛМР Ірина Кулинич, проект ухвали передбачав вилучення 77 МАФів з Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд.

«Коли минулого року голосувалась ухвала по малих архітектурних формах, то було прийнято рішення, що ті МАФи, які не оформлять відповідних документів за 8 дні до закінчення 2015 року, будуть вважатися такими, які не можуть більше подавати на розгляд документів і вони повинні бути демонтовані. Насправді таких малих архітектурних форм, внесених депутатами, а не виконавчими органами, було понад 200. Минулого разу ми запропонували  проект ухвали, де вилучалися зі списку 158 малих архітектурних форм, які не встановлені, які не зверталися за жодним документом. Депутатський корпус минулого разу пообіцяв, що вони доопрацюють ухвалу і приймуть її наступного разу. Сьогодні проект ухвали, де вилучається 77 не встановлених малих архітектурних форм, депутати не підтримали. Постає питання: чому, з яких мотивів і для чого нововстановлені МАФи у місті Львові», – зазначила Ірина Кулинич.

Нагадаємо, під час попереднього пленарного засідання проект ухвали щодо впорядкування розміщення МАФів у Львові було вилучено з порядку денного.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ