Десятеро прикордонників отримали травми під час подій у ПП «Шегині»

Прикордонники, котрі забезпечували режим у пункті пропуску «Шегині», внаслідок спланованої агресії 10 вересня отримали травми різного ступеня тяжкості. Про це повідомили в Західному регіональному управлінні ДПСУ.

 

По завершенні «мирної акції» десять співробітників прикордонного відомства звернулися зі скаргами на погіршення здоров’я до Військово-медичного центру Держприкордонслужби у Львові.

 

З огляду на наказ про безумовне незастосування зброї та спецзасобів військовослужбовці стали живим щитом на шляху у провокаторів, які чинили беззаконня. Відтак, прикордонники отримали пошкодження м’яких тканин, опорно-рухового апарату, травми плечового поясу, ще у одного травмована голова.

 

Наразі всі постраждалі прикордонники перебувають у медичному закладі Держприкордонслужби. За прогнозами медиків на реабілітацію та відновлення здоров’я знадобиться близько 10 днів.

 

Наголосимо, що 10 вересня у пункті пропуску «Шегині» за порядком і дотриманням режиму слідкували рядові прикордонники і відносно них група агресивно налаштованих осіб зчинила бійку та застосовувала силу.

 

Мобільні резерви до подій в «Шегинях» Держприкордонслужба не залучала, адже вони в першу чергу захищають кордон на Сході України від російської агресії, а віднедавна посилюють північну ділянку, де проходитимуть спільні російсько-білоруські військові навчання «Захід-2017». В той же час кордон з ЄС це не місце для силового протистояння, при цьому організатори заходів анонсували виключно «мирну акцію» і використання військовослужбовців зі зброєю на «мирному кордоні» несло б негативну суспільну оцінку.
Звісно, не варте уваги загострення ситуації заради однієї людини, яка свої популістичні амбіції готова поставити вище громадян та національних інтересів України.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ