Ділова турецька делегація відвідала Львів

Міський голова Львова Андрій Садовий сьогодні, 15 квітня, провів робочу зустріч із турецькою делегацією, під час якої сторони обговорили питання співпраці між країнами та шляхи її поглиблення. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

 

«У нас сьогодні дуже багато делегацій: японська, китайська, представники МВФ, – відзначив Андрій Садовий. – Тож для мене велика честь, що ви сьогодні також у Львові. У нас тут дуже багато можливостей, тож ми дуже хочемо, аби обсяг турецьких інвестицій у місто збільшувався і відкривались нові турецькі компанії».

 

«Для нас дуже велика честь бути сьогодні тут. Турецькі інвестиції в Україні становлять більше 2 млрд дол., і наша Спілка бізнесменів представляє більш ніж 80% цих коштів, – розповів в.о. Голови Міжнародної спілки бізнесменів України та Туреччини Бурак Пехліван. Члени Спілки – керівники відомих компаній, серед яких COLINS, Wood Industries тощо, кілька з яких також були присутні на зустрічі.

 

Як підкреслив міський голова, наразі Львів найбільше потребує капіталовкладень у сферу туризму, зважаючи на постійне зростання кількості гостей міста. «Кожне робоче місце для нас – це великий плюс, – підкреслив міський голова. – Щодо інвестицій, то у нас є кілька побажань – щодо того, що нашому місту потрібно найбільше. Скажімо, у нас в Україні нема хороших виставкових комплексів. А це дуже потрібно, тому що є ринок, і є бажання збудувати біля нашого стадіону великий виставковий комплекс. Якщо у вас є люди, які готові цим займатися, то ми готові максимально сприяти. Нам потрібен стратегічний партнер. Також нам треба збудувати у Львові великий конгрес-центр. Сьогодні дуже багато конференцій проходить у місті, а вільних площ для цього недосить. Торік Львів відвідало 2 млн туристів, і ця кількість постійно збільшується. Нам потрібні нові готелі гарної якості. Це якщо говорити про індустрію туризму. Також ця сфера потребує нових розважальних комплексів, парків для дітей тощо. На сьогодні на виїзді зі Львова голландська компанія СТР будує великий індустріальний парк. Якщо хтось хоче розмістити своє виробництво, то там можна дуже швидко збудувати бізнес. Якщо ви хочете продавати щось у ЄС, то ми лише за годину їзди звідти. А ще у нас дуже розумні люди і невисокі зарплати. Зараз непростий час для країни, тож головне – аби була динаміка».

 

Наприкінці зустрічі один із представників делегації висловив пропозицію щодо проведення у майбутньому спільного турецько-українського бізнес-форуму у Львові.

 

Також турки мали зустріч з головою Львівської ОДА Олегом Синюткою.  “У Львівській області є великі можливості для ведення бізнесу, – зазначив Олег Синютка. – Тут безпечно та комфортно працювати, а також є повна підтримка зі сторони влади. Для нас пріоритетними галузями є будівництво, деревообробка, розвиток дорожньої інфраструктури та альтернативної енергетики”.

 

Окрім того, очільник області наголосив, що якщо турецькі компанії приймуть рішення відкрити на території Львівщини свої підприємства, ми можемо розглянути питання синхронізації підготовки робітничих кадрів відповідно до потреб виробництва.

 

Зі своєї сторони віце-президент Української асоціації турецьких підприємців Бурак Пехліван повідомив, що турецький бізнес зараз очікує підписання угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Туреччиною. “Такий крок дасть можливість залучити великі інвестиції та пожвавити торгівлю, – підкреслив Бурак Пехліван. – Близько 100 турецький компаній чекають цієї угоди для того, щоб інвестувати в Україну, більшість з них зацікавлені саме Західною Україною”.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ