Ділянку в центрі Львова повернути громаді міста, – судове рішення

Ділянку в центрі Львова повернути громаді міста, – судове рішення

Суд вкотре визнав законними вимоги прокуратури щодо повернення земельної ділянки на пр.Шевченка,3 – пл.Галицька,15 громаді м. Львова.

Нагадаємо, йдеться про земельну ділянку в історичному ареалі Львова, де ТОВ «Кіносвіт» проводило будівництво торгово-розважального центру.
Як інформує прес-служба прокуратури Львівської області, ще у вересні 2015 року постановою Львівського апеляційного господарського суду залишено без змін рішення суду першої інстанції, яким розірвано із ТОВ «Кіносвіт» договір оренди земельної ділянки на пр.Шевченка,3 – пл.Галицька,15. Зокрема, суди апеляційної та першої інстанцій погодились із позицією прокуратури Львівської області, якою здійснено вступ у розгляд зазначеної справи на стороні Львівської міської ради, та постановлено, що зазначена територія підлягає поверненню громаді міста Львова, оскільки надавалась для обслуговування існуючих споруд, а не для спорудження згаданого об’єкта.
Водночас ТОВ «Кіносвіт» не погодившись з такими судовими рішеннями оскаржив їх до Вищого господарського суду України, який скасував попередні рішення судів, а справу скерував на новий судовий розгляд.
Відтак, за наслідками вже нового судового розгляду рішенням господарського суду Львівської області 23 березня 2016 року позовні вимоги прокуратури вкотре задоволено. Договір оренди земельної ділянки припинено,а вказану земельну ділянку постановлено повернути громаді.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ