Директором ЛКП «Львівелектротранс» призначено Олега Березу

Від сьогодні, 28 грудня, директором ЛКП «Львівелектротранс» призначено Олега Березу, який досі очолював ЛКП «Львівавтодор». Представив нового керівника трудовому колективу Сергій Бабак, заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства. Натомість виконувати обов’язки директора ЛКП «Львівавтодор» буде Роман Познанський. Про це ТРК “Львів” повідомили у прес-служба ЛМР.

 

«Олег Береза – управлінець високого класу. Так як ми рухаємося до впровадження е-квитка, то саме він очолить ЛКП «Львівелектротранс», щоб той досвід, який він має на посаді директора ЛКП «Львівавтодор», він переносив і ділився ним у ЛКП «Львівелектротранс». Це дуже важливо, адже ЛКП буде перше підприємство, яке працюватиме з е-квитком. Також, зазначу, що ЛКП «Львівелектротранс» – це не тільки рухомий склад тролейбусів і трамваїв, адже це й опори, дорожнє полотно, дорожні роботи. Саме тому ми обрали кандидатуру Олега Берези, адже він зможе разом об’єднати і нове будівництво, і ремонтні роботи дорожнього полотна, і оновлення рухомого складу, і впровадження е-квитка», – зазначив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак.

 

Відтак, у ЛКП «Львівавтодор» виконуватиме обов’язки директора Роман Познанський, який до того працював заступником директора ЛКП «Львівавтодор».

 

Біографічна довідка

 

Дата та місце народження:

Народився 15 березня 1975 року у м. Львові.

Освіта: У 1997 році закінчив Львівський державний університет ім. І. Франка  та отримав вищу освіту за спеціальністю «Правознавство». У 2007 році здобув науковий ступінь кандидата наук з державного управління зі спеціальністю «Теорія та історія державного управління».

Професійна діяльність:

1997-2007 – СП «НОТ», СП «НТОН», юрист, виконавчий директор.

2007-2009 – генеральний директор ТзОВ «Росан–інвест».

2009-2011 – директор ТзОВ «ОКСАНА».

2011-2015 – директор ЛКП «Львівавтодор».

Громадська діяльність:

Був членом товариства «Лева».

2011 – 2015 – заступник голови ОСББ «Вернадського, 8».КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ