Дітей Героїв із Турківщини весело розважили у Львові

Дивовижне «ОШОУ» від несамовитого професора експериментів Нейтрона, забави в улюбленому розважальному центрі – Дитячому парку святкування днів народжень «Дитяча планета», а також власноруч виготовлена малечею піца за рекомендаціями відомого піцайоли, шеф-кухаря ресторану «BUON GUSTO» Юрія Синишина – такий день розваг організували для дітей учасників АТО із Турківщини в рамках соціального мегапроекту «Мій тато захищає Україну».

 

Перша зустріч, яка розпочалася для дітей із Турківського району у Львові, була із дуже веселим, талановитим дядечком, який полюбляє експериментувати із різними речовинами. Професор Нейтрон, який вже не один рік працює ну в дуже науковому шоу «ОШОУ», із перших секунд звеселив зацікавлену публіку, яка зібралася біля сцени в Дитячому парку святкування днів народжень «Дитяча планета». Найактивніші із дітей, а таких було аж 100% глядачів, мали можливість проекспериментувати разом із науковцем. Дивовижний чолов’яга у присутності дітей зробив солодку воду, якою «подихали діти», а також у спеціальній мензурці перетворив сухий лід на пар. Діти раділи кожному досягненню професора, адже наука «ОШОУ» виявилася насправді дуже повчальною та цікавою.

 

Після наукових розваг, на малечу чекала активна фаза відпочинку. Гойдалки, кулькові басейни, тарзанки, стрілялки та батути – лише частина атракцій у «Дитячій планеті», де із великим задоволенням побували малюки.

 

Набігавшись та настрибавшись, дітвора зголодніла. Але і тут організатори соціального мегапроекту «Мій тато захищає Україну» передбачила цікавий захід, запросивши маленьких гостей із Турківщини до популярного закладу харчування, де готують смачні італійські страви, – ресторану «BUON GUSTO», що в торговому центрі «Володимир» на ринку «Південний».

 

Майстер кулінарії, шеф-кухар ресторану Юрій Синишин із щирою посмішкою зустрів кожного відвідувача. А вже за якусь хвилину-другу малюки зручно вмостилися за стіл, аби вже скоро розпочати найважливішу справу – приготування власних піц.

 

Майстерно, вправно і навіть дещо загадково група піцайол на своїх пальцях почали розкручувати шматки тіста, які миттю перетворювалися на основу для піци. Діти із радістю спостерігали за процесом і з нетерпінням очікували своєї черги для того, щоби наповнити піцу улюбленими інгредієнтами.

 

Випечені піци розійшлися поміж дітьми дуже швидко. І не дивно, адже їх було створено із додаванням любові, добра та щастя!КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ