Діти із сиротинця «Добре серце» отримали три коробки сучасної літератури

На початку квітня громадське об’єднання «Свербивус» розпочало акцію «Подаруй книгу дитині в інтернат», в рамках якої кожен міг передати книгу в дитячий сиротинець «Добре серце» (с. Новий Милятин). В результаті події до дітей відправили три коробки сучасної літератури. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«Ми планували присвятити акцію до Міжнародного дня дитячої книги, але несподіваний ажіотаж змінив наші плани. Нам телефонували, випитували деталі, спеціально привозили книги з інших міст. В результаті ми назбирали більше трьох коробок дитячої літератури, яку передали в сиротинець «Добре серце» (с. Новий Милятин). Діти були вражені», – розповів Олег Бакулін, координатор проекту.

 

До акції активно долучились книжковий клуб «Жовті окуляри», компанії «Lohika» та рекламна агенція COI marketing & software. Організатори впевнені, такі заходи не лише наповнять дитячі бібліотеки, а й піднімуть зацікавленість до навчання та саморозвитку. Адже часто не лише наставник, а й сама книга може зацікавити дитину відкрити для себе нові світи.

 

Хоча акція «Подаруй книгу дитині в інтернат» і завершилась, громадське об’єднання «Свербивус» нагадує, що лише у Львівській області залишилось ще 14 дитячий сиротинців. І активно закликає наповнити дитячі бібліотеки якісною літературою.

 

Дізнатись деталі та долучитись можна за тел. 063-17-43-758 та 261-61-81. Збір книг — за адресою: вул. С.Бандери, 5А, в офіс громадського об’єднання «Свербивус», в будні дні з 9:00 до 18:00 год.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ