Діти певних категорій мають право на безкоштовний відпочинок та оздоровлення

Сьогодні на сесії ЛМР, з метою створення та забезпечення умов для повноцінного відпочинку та оздоровлення дітей м. Львова у 2016 році, міська рада ухвалила внести зміни у додаток до ухвали міської ради від 21.05.2015 № 4629 «Про затвердження Програми з оздоровлення та відпочинку дітей м. Львова». Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Виконання Програми дасть змогу забезпечити у межах коштів, передбачених у міському бюджеті м. Львова для департаменту гуманітарної політики, відпочинок та оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

 

«Слід зазначити, що ця програма, яку реалізують дитячі клуби міста Львова. І на цей рік передбачено 990 тис. грн., фактично, по 165 тис. грн. на кожен район міста Львова. І якщо говорити про категорії дітей, з якими працюють установи, це є: діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти із малозабезпечених сімей та багатодітних сімей», – зазначив Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

 

Виконання Програми дасть змогу забезпечити у межах коштів, передбачених у міському бюджеті м. Львова для департаменту гуманітарної політики, відпочинок та оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки:

 

  • Дітей-сиріт.
  • Дітей, позбавлених батьківського піклування.
  • Дітей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції.
  • Дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей.
  • Дітей-інвалідів (котрі мають здатність до самообслуговування та не мають протипоказань).
  • Дітей, які перебувають на диспансерному обліку (не менше одного року).
  • Дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків.
  • Дітей, які постраждали внаслідок Скнилівської трагедії (крім дітей, які потерпіли від наслідків Чорнобильської катастрофи).
  • Талановитих та обдарованих дітей – переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінників навчання, лідерів дитячих громадських організацій; творчих колективів та спортивних команд, у тому числі гуртківців установ дитячо-юнацьких та молодіжних клубів м. Львова“.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ