Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, навчаться створювати декоративні іграшки

Сьогодні, 24 березня, о 16:00 год. працівники відділу соціальної роботи Залізничного району Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організують майстер-клас з виготовлення вузлової ляльки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Мета заходу – збагатити знання дітей про різні види української народної іграшки, розширити методику виготовлення ляльок, розвивати художній та естетичний смак, ознайомити дітей із різними матеріалами, які використовуються для виготовлення декоративної іграшки «Зайчик».

Захід відбудеться у приміщенні відділу соціальної роботи Залізничного району за адресою: м. Львів, вул. Виговського, 34, каб.№9.

«Слов’янський народ вбачав в ляльках своїх захисників, порадників, помічників. Їх робили на будь-якому етапі життя, для самих різних цілей. Іграшку «Зайчик», яку майструватимуть діти, робили ще в давнину для дітей трьох років, щоб вони мали друга. Іграшковий зайчик був живою істотою, олюдненою іграшкою і водночас оберегом для малюка. Таке дозвілля для дітей буде дуже корисним і веселим. Вони зможуть навчитися новому, що дозволить їм отримати нові навики, розвивати фантазію, опановувати способи виготовлення різних ляльок», – зазначив Юрій Тибінка, начальник відділу Залізничного району ЛМЦСССДМ.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ