Діти учасників АТО отримають фінансову підтримку від театру Львівської опери та балету

Завтра, 27 квітня, представники Львівської опери та балету у співпраці з Львівським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді передадуть дітям з сімей загиблих, безвісті зниклих та поранених учасників АТО кошти, які зібрали завдяки організації низки концертів у Республіці Польща та підтримки “IVA-ART”, Polski Imresariat Artystyczny Artos-Groupe. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Розпочнеться захід об 14.00 год. у великій сесійній залі Львівської міської ради, де під час зустрічі колектив театру під керівництвом М. Юсиповича передасть зібрані благодійні кошти дітям та запрезентує усім запрошеним короткий сюжет про проведені «Вечори класичної опери» в театральних залах Республіки Польща.

 

«Безумовно, сьогодні жоден українець не залишається осторонь національної трагедії. Війна стосується кожного. Громада переживає тривогу і біль, з молитвами і сподіваннями ми плекаємо надію на мир та спасіння життів наших героїв. У той же час, діти, які втрачають батьків, дружини, чоловіки, яких зникли безвісти, та сім’ї, які лікують та підтримують поранених, платять найвищу ціну за свободу України. У цій складній ситуації допомога кожного є важливою. Ми щиро вдячні благодійникам, меценатам, які своїми талантами, вміннями, щирими та відкритими серцями підтримують воїнів та їх сім’ї. Пам’ятаймо, що війна на Сході – це не лише боротьба, це шанс для кожного проявити свою сердечну любов», – зазначила Оксана Рубай, в.о. директора Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 

Довідка

Загальна сума, яку передадуть дітям із сімей загиблих, безвісті зниклих та важко поранених учасників АТО, становить 8 тис. 50 євро. Загальна кількість дітей – 110. Із них, 49 дітей із сімей загиблих та 2 дитини із сімей безвісти зниклих отримають по 100 євро і 59 дітей із сімей важко поранених отримають по 50 євро.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ