Діти учасників АТО ознайомились із роботою львівських авіадиспетчерів

Завдяки взаємодії із соціальним мегапроектом «Мій тато захищає Україну» та громадською організацією «Центр соціального захисту», а також із нагоди святкування Міжнародного дня авіадиспетчера, діти військовослужбовців учасників антитерористичної операції військових частин Львівського гарнізону Національної гвардії України завітали до Львівського регіонального структурного підрозділу Державного підприємства обслуговування повітряного руху України (Украерорух), де колектив підготував для малечі теплий та пізнавальний  прийом.

 

Фахівці тренажерного центру ознайомили відвідувачів із Музеєм історії Львівського регіонального структурного підрозділу, експозиція якого наповнювалась не одним поколінням авіадиспетчерів. Також малюки могли оглянути новітній тренажер аеродромної диспетчерської вишки «3D-Tower» із відображенням аеродромного руху, де авіадиспетчери в процесі професійної підготовки та підвищення кваліфікації відпрацьовують різноманітні штатні та позаштатні ситуації в умовах максимально наближених до дійсності.

 

Маленькі гості регіонального підрозділу Украероруху піднялися також на аеродромну диспетчерську вишку, де диспетчери чергової зміни розповіли про свою роботу та навіть показали дітям, як користуватись авіаційним сигнальним ліхтарем «LIGHT GUN».

 

«Мені дуже сподобалась екскурсія, я дізнався багато цікавого, чим займаються авіадиспетчери, як вони тренуються. Але найбільше мені сподобалось спостерігати за їхньою роботою під час посадки літака, коли безпосередньо видно сам літак та дії чергової зміни», – поділився враженнями Роман, син учасника АТО із Нацгвардії.

 

Зазначимо, що діти учасників антитерористичної операції та Героїв Небесної Сотні у рамках акцій від проекту «Мій тато захищає Україну» мають можливість побувати на закритому і стратегічно важливих об’єктах Львівського регіонального підрозділу Украероруху, де знайомляться із роботою диспетчерів управління повітряним рухом, бачать, як працює система контролю за авіаційним простором держави, територіальну цілісність якої захищають їхні батьки.

 

Разом з тим, начальник служби зв’язків із громадськістю Украероруху Інна Доцяк наголосила, що такі екскурсії у співпраці із Украерорухом допоможуть дітям не тільки дізнатися більше про роботу авіадиспетчерів, про гарантування безпеки польотів у небі над Україною, а й дадуть можливість визначитися із майбутньою професією.

 

За матеріалами мегапроекту «Мій тато захищає Україну» та групи інформації і комунікації Західного територіального управління Національної гвардії України



Коментарі



Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *



СХОЖІ НОВИНИ