Діти учасників АТО побували на «Гран-Прі Київ 2017»

26 березня у Києві відбувся заключний етап ІІІ Міжнародного фестивалю класичного танцю «Гран-Прі Київ 2017». Захід проходить вже втретє за підтримки Благодійного фонду «Об’єднання світових культур» (United World Cultures Foundation/UWCF). Підтримало інформаційно цей захід Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну».

 

Мета фестивалю – привернути увагу до стану хореографічної освіти в Україні, підтримати талановитих дітей українських балетних шкіл, налагодити комунікацію між хореографічними школами різних країн світу та виявити справжні таланти. А родзинкою фестивалю стала  Світова прем`єра балету «La Peri» (хореографія В. Малахова).

 

Традиційно місто проведення конкурсу – м. Київ. З 24 по 26 березня більше 57 юнаків і дівчат у віці до 18 років боролися за звання «найталановитіших». Від України цього року виступали одразу дев`ять балетних колективів з міст Київ, Харків, Львів, Одеса, Дніпро, а також були діти з Німеччини, Сполучених Штатів Америки, Японії, Норвегії та Молдови. Та до фіналу дійшли не всі.

 

До перегляду міжнародного заходу запросили сім’ї учасників АТО.

 

Останній день конкурсу завершився Гала-концертом переможців у Національній опері України ім. Т.Г. Шевченка:

 

  • Приз глядацьких симпатій – Лінус Пол Мерлін Шмідт – Державна Берлінська балетна школа, Німеччина
  • 3 місце – Алдона Будні – Державна Берлінська балетна школа, Німеччина
  • 3 місце – Лобкін Роман – Київське державне хореографічне училище, Україна
  • 3 місце – Фабіен Хотт – Балетна школа м. Майнц, Німеччина
  • 2 місце – Наканиши Ерина Japan High School of Music, Японія
  • 2 місце – Куліш Татьяна – Київське державне хореографічне училище Україна
  • 1 місце – Харуто Гото – Державна Берлінська балетна школа, Німеччина
  • 1 місце – Маєвский Всеволод – Київське державне хореографічне училище, Україна
  • 1 місце – Ільницька Анастасія – Київське державне хореографічне училище, Україна
  • Гран-прі конкурсу – Панченко Олександра (Україна, Київське державне хореографічне училище).

 

І знову Україна довела, що і в балеті – ми в переліку сильних. Всі учасники і переможці отримали безліч призів, серед яких найкрутішими стали навчання в Канаді (Коваль Назар), літні курси в Норвегії та поїздка на концерт до Японії, ювелірні прикраси від Французького бренду ювелірних прикрас ручної роботи «Ле Нереід» та інші іменні призи від суддів та меценатів конкурсу – Тошіхіко Такахаші, Володимира Малахова, Мічіко Терада, Сірі Аарсет Йохансон, Ігоря Мамонова, Сергія Бондура, of Alberta ballet, торгового дому «Grand Prix», компанії Коранша, Берлінської балетної академії.

 

Члени журі – імениті гості, серед яких і сам всесвітньо відомий балетмейстер-репетитор Володимир Малахов, прима Угорського державного оперного театру Алія Таникпаєва, художній керівник балетної школи Норвегії Сірі Аарсет Йохансен. Особливо приємно, враховуючи 25 років дипломатичних відносин між Україною та Японією, що цей конкурс підтримує меценат і співорганізатор Тошихіко Такахаші, який також увійшов до складу жюрі.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ