Дитячі клуби запрошують дітей шкільного віку до безкоштовних занять

Дитячі клуби Львова – мережа осередків дозвілля, в яких діють безкоштовні гуртки та секції пізнавального, творчого і спортивного спрямування. Мета діяльності Дитячих клубів – організувати юним львів’янам можливості цікаво й змістовно проводити дозвілля неподалік від дому.

В мережі Дитячих клубів Львова працює багато гуртків, серед яких: малювання, англійська мова, рукоділля, декоративно-прикладне мистецтво, бісероплетіння, краєзнавство, іноземні мови, танці, студії театрального й циркового мистецтва, настільний теніс, атлетика, футбол, загальна фізична підготовка.

Вихованці, а також всі зацікавлені діти активно залучаються до клубної діяльності. Педагоги-організатори проводять в клубах різноманітні майстер-класи, вікторини, пізнавальні та виховні бесіди, влаштовують перегляди фільмів, рухливі ігри. З нагоди релігійних і державних свят в дитячих клубах відбуваються тематичні заходи. Традиційними в Дитячих клубах вже стали школи писанкарства, олійного живопису, макетування, дизайну, художні пленери під час канікул на природі. Вихованці гуртків усіх напрямків залучаються до любительських змагань з настільного тенісу, шахів, шашок, стрітболу, футболу, легкої атлетики, волейболу.

Щомісяця педагоги організовують для дітей прогулянки цікавими і визначними місцями Львова, відвідини музеїв, театрів, а також ковзанки, парку атракціонів.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ