Для дітей і сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, організовують подорож «Крехів – Жовква – Страдч»

Працівники відділу соціальної роботи Галицького району Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 25 липня організовує та проводить для дітей та сімей у складних життєвих обставинах, сімей внутрішньо переміщених осіб, сімей опікунів/піклувальників, сімей, які виховують дітей з особливими потребами, одноденну безкоштовну краєзнавчо-туристичну подорож за маршрутом «Крехів – Жовква – Страдч».

«Мета заходу полягає у сприянні розвитку різнобічних інтересів у дітей з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах шляхом розвитку навичок організації змістовного дозвілля та активного відпочинку під час літнього період. Основною метою заходу є якісне проведення спільного часу сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах та духовно-культурне збагачення. Окрім того, у подорожі братиме участь велика кількість сімей внутрішньо переміщених осіб,  відділ сприятиме культурній асиміляції осіб зі Сходу та кращому розумінню і пізнанню духовних і культурних цінностей Галицької землі.

Сім’ї отримають змогу відвідати церкву Св. Миколая при Крехівському монастирі оо. Василіян, сповнитись духовною атмосферою, яка панує на території монастиря, насолодитись прогулянкою до цілющого джерела, провести духовну бесіду з монахами. Також, сім’ям буде проведено екскурсію по місту Жовква та експозиційними залами Жовківського замку Державного історико-архітектурного заповідника. Після обіду учасники заходу вирушать до останнього місця призначення подорожі – с.  Страдч – відпустового Марійського паломницького центру, де всі помоляться у храмі Успіння Пресвятої Богородиці, відвідають печери та прогуляються мальовничою місциною, що оточує Страдецьку гору. На завершення позитивного, пізнавального дня всіх учасників подорожі пригощатимуть печивом», – повідомили організатори заходу.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ