Для дітей учасників АТО читатимуть «Алісу в Країні Чудес» у темряві

1 червня, у День захисту дітей, мережа аптек «D.S.» організовує для дітей учасників АТО та дітей із вадами слуху в інтерактивному музеї «D.S. Таємна аптека» безкоштовні вистави дитячого зразкового театру-студії «Чарівна Скринька». Відому історію Льюїса Керолла «Аліса у країні Чудес» маленькі актори презентуватимуть в атракційному форматі театру тіней, а для дітей з вадами слуху виставу адаптують з допомогою сурдоперекладу. Початок о 17:00 (із сурдоперекладом) та о18:00 год. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Організатори планують провести дві безкоштовні вистави для 40 дітей. Маленькі актори зразкового театру-студії «Чарівна Скринька» витратять свій гонорар на участь у міжнародних конкурсах.

 

«Буде дивовижна гра світла і темряви, головна героїня балансуватиме у казкових світах, а поміж тінню діти-глядачі знайдуть багато Світла! Театр тіней – це не просто розвага, а й елемент арт-терапії. Такий захід прививає любов до вдумливого читання та матиме цілющий вплив на дитяче здоров’я. У такий спосіб хочемо нагадати дітям, що дива існують, варто у них тільки вірити!», – зауважують організатори.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ