Для львівських медиків проводять навчання щодо впровадження системи eHealth

Сьогодні у Львові для головних лікарів медичних закладів Львівського та Тернопільського регіону проводять навчання щодо впровадження електронної системи охорони здоров’я eHealth. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«Я розумію, що ви приїхали почути мудрі слова стосовно змін, які мають відбутися в медицині. Я мер, тому говорити мені про медицину було би, напевно, некоректно. Але коли в нас в державі починають говорити про реформи, дуже часто треба зашивати кишені, щоби чогось не вкрали. Тому що мало яка реформа в нашій країні була доведена до логічного завершення і дала свій результат.

 

Проблем є багато. В нас, наприклад, у Львові є дуже складна ситуація з реформою стоматології. Тому що комунальні стоматологи мене переконують, що вони всім роблять зуби безкоштовно. Я пробував таких людей у Львові знайти, яким лікували зуби безоплатно, але мені це не вдалося. Для частини стоматологів, які йшли на зміни, ми зробили комунальну поліклініку на госпрозрахунку. Тобто ситуація дуже складна. Але нема жодної проблеми, яку неможливо вирішити, – потрібні максимальна відвертість і максимальна відкритість.

 

Крім вас, тут присутніх, змін в медицині не зробить ніхто. Якщо ви не зрозумієте це самі і не захочете це робити, нічого не буде. Тому в мене єдине прохання до вас – бути максимально уважними, все це послухати. Дякую організаторам, що проводите такі роз’яснювальні поїздки. Побажання тільки одне – щоби ця зустріч призвела до ще кращої комунікації між вами, і будь-які проблеми вирішували, обдумуючи, і в першу чергу, беручи до уваги людей, які потребують допомоги. Тому що ви всі давали клятву Гіпократа, і це насправді є служба. А служба – це віддавати себе для інших людей. Тому я би дуже хотів, щоб кожен з вас гордився тією роботою, яку він робить, і завжди мав відкрите серце до людей. Дякую за вашу титанічну роботу. Щоб ви були щасливі, багаті і успішні», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

 

Навчання лікарів триватиме впродовж дня у готелі «Рейкарц Дворжец». На навчання запрошено 120 головних лікарів закладів ПМСД (Львівського та Тернопільського регіону).

 

Як повідомила організатор Світлана Котляревська, основна мета навчань – роз’яснення та підтримка eHealth МОЗ України. Навчання проводять, аби поінформувати населення Львівщини та медичну спільноту про початок роботи електронної системи охорони здоров’я в тестовому режимі, закликати громадян обрати лікаря первинної ланки та укласти з ним декларацію в електронній системі, стимулювати лікарів та медичні заклади первинної ланки приєднатися до електронної системи охорони здоров’я в тестовому режимі.

 

Програма навчання

10.00 – 11.45 Модуль 1. Загальний огляд електронної системи охорони здоров’яЕтапи запуску пілоту eHealth. “Червоні” та “Зелені” списки. Верифікація.

Модуль 2. Правові аспекти

Основні правові документи, що регулюють питання електронної системи охорони здоров’я. Правова база та етапи тестової  експлуатації.

Спікер – Світлана Котляревська, МОЗ Проектний офіс eHealth

12.00 – 13.00 Модуль 3. Частина 1.  Фінансові аспекти.  Нові ролі адміністраторів ЦПМД в умовах нової системи фінансування. Порівняльний аналіз бюджету ЦПМД на місяць на основі “Червоних” та “Зелених” списків пацієнтів.Спікер – Михайло Довгопол, Харківська експертна група підтримки медичної реформи

Паралельно: прес-конференція

14.00 – 15.00 Модуль 3. Частина 2.Фінансові аспекти.  Впровадження системи eHealth ЦПМД як проект. Ключові завдання: навчання персоналу та визначення необхідних ресурсів.Спікер – Михайло Довгопол, Харківська експертна група підтримки медичної реформи
15.00 – 15.30 Модуль 4. Технічні аспекти eHealth Ролі працівників закладу ПМСД в eHealth. Етапи впровадження eHealth. Медичні інформаційні системи (далі МІС), визначення та функції, список МІС, які пройшли тестування та приєдналися до системи eHealth.Спікер – Світлана Котляревська, Проектний офіс eHealth
15.30 – 17.00 Практикум із підключення до системи eHealth: веб-сайт eHealth, можливість обрати МІС, реєстрація лікаря, реєстрація Декларації.Представник кожної МІС, що приєдналась до системи eHealth та будуть присутні на семінарі.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ