Для львівського військового госпіталю благодійник із США передав медичне обладнання

Військовий лікар, професор зі США передав для Військового госпіталю медичне обладнання. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

 

Військово-медичному клінічному центру Західного регіону Збройних сил України, що у Львові, благодійники передали медичне обладнання, яке допоможе швидше діагностувати захворювання та сприятиме якіснішому проведенню операцій.

 

Богдан Макаревич, професор ларингології при Стенфордському університеті, військовий лікар Збройних сил США (Каліфорнія), разом зі своєю дружиною Лідою Обушкевич передали два оперативних мікроскопи, операційний стіл для оперування ларингологічних хворих та операційні інструменти для лікування та обстеження військових ЗСУ.

 

Медичні інструменти були передані до Військово-медичного клінічного центру Західного регіону Збройних сил України, що у Львові (вул. Личаківська, 26). Завдяки цьому обладнанню медики зможуть швидше діагностувати захворювання у військових-пацієнів та якісніше проводити оперативні втручання.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ