Для молоді Львівщини стартував міжнародний проект

16 листопада 32 молодих людей із Львівщини  вирушили з візитом  TRIPS for ACTION у Польщу. Про це повідомляє прес-сужба ЛОДА.

 

Три дні учасники вивчатимуть досвід функціонування молодіжних просторів Кракова та Варшави, а також візьмуть участь в інтерактивних тренінгах з проектного менеджменту.

 

Упродовж проекту молодь навчатиметься навіть у дорозі, а по завершенню навчальних блоків реалізує спільний проект на центральній площі Варшави. Окрім цього, учасники поділені на 4 групи та мають індивідуальні ролі, зокрема інформаційні, логістичні, програмні та інтерактивні.

 

Візит буде висвітлюватися за посиланням.

 

Мета візиту – вмотивувати учасників до розвитку молодіжних ініціатив у Львівській області.

 

Перед виїздом учасників привітав голова Львівської ОДА Олег Синютка.

 

«Українці самодостатня та мудра нація. За поведінкою кожного з нас у міжнародному просторі складається загальне враження про наш народ і країну. Тому від вас залежить формування думки про українське суспільство» – наголосив Олег Синютка.

 

Нагадаємо, що обирали учасників на основі написаних есе на тему «Молодіжний простір майбутнього» та заповнених мотиваційних аплікаційних форм.

 

Організаторами візиту є департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації та Львівський обласний молодіжний центр.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ