Для жінок, які пересуваються на візках, створено гінекологічні кабінети

У м. Львові з 1 червня 2015 року створено гінекологічні кабінети для жінок, які пересуваються на візках. Такі кабінети обслуговують жінок у 1-ій Міській клінічній лікарні, поліклінічному відділенні №2 (62 особи), у 2-ій Міській поліклініці (41 особу) і 4-ій Міській поліклініці (75 осіб). Всього обстежено 98 жінок, які пересуваються на візках, з них 54 в спеціалізованих гінекологічних кабінетах, повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«З 1 червня в трьох Жіночих консультаціях відкрито кабінети огляду акушер-гінеколога для жінок, які пересуваються на візках. Там, де дозволяли технічні можливості, зробили пандуси. Там, де такої технічної можливості немає, зроблено кнопки виклику за сигналом. В усіх поліклінічних відділеннях на першому поверсі створені кабінети прийому осіб з особливими потребами для зручності цих пацієнтів. Використовується жовте маркування і шрифти Брайля для слабозрячих. Це кроки щодо покращення доступності.

 

Не всі жінки дозволяють переносити себе з крісла візка в акушерське крісло. Тому на їх вимогу треба, щоб крісло регулювалося по висоті, щоб там були відповідні засоби гігієни, бо багато з них користується катетерами, щоб поруч був обладнаний туалет для людей, які пересуваються на візках. Це було зроблено. Такі кабінети функціонують у 1-ій міській лікарні, поліклінічному відділенні №2 на вул. Мазепи, в 2-ій міській поліклініці на вул. Симоненка і 4-ій міській поліклініці на Сихові», – розповів начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ