До 125-річчя від дня народження Патріарха Йосифа Сліпого відбулась урочиста Академія

Вчора в Архикатедральному Соборі святого Юра відбулась урочиста Академія, присвячена 125-річчю від дня народження Патріарха Йосифа Сліпого. Також усі привітали з 15-річчям єпископської хіротонії Високопреосвященнішого Владику Ігоря. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«Патріарх Йосип Сліпий – це людина, яка знала ціль свого життя. Він цілковито зосередився на Бога, хоча життя його не було таким легким. Це був Патріарх, провідник нашого народу та нашої нації. Він дуже любив свою церкву і свій народ. Пам’ять про нього нехай залишається у нас», – зазначив Високопреосвященний Архиєпископ і Митрополит Львівський Владика Ігор.

 

Мистецьку програму виконали солісти, хор та камерний оркестр заслуженої академічної капели України «Трембіта». Духовне слово виголосив Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ Ігор. Під час Академії відбулась прем’єра музичних творів Мирослава Волинського «Заповіт» на тексти Патріарха Йосифа Сліпого (у поетичному переспіві Анни Волинської) та «Не покидав Тебе я, Україно» на слова Галини Архитко. Ведуча заходу – заслужений працівник культури України Марія Христинич. Організатори – Львівська Архиєпархія Української Греко-Католицької Церкви, Релігійне Товариство українців-католиків «Свята Софія» (США), Центр студій спадщини Патріарха Йосифа Сліпого та Фундація «Андрей».

 

Після урочистої Академії усі привітали Владику Ігоря з 15-річчям єпископської хіротонії.

 

«Патріарх Йосип Сліпий дуже багато зробив і багато сказав. Для мене настановними завжди були, є і, напевно, будуть його слова «будь собою». Мені дуже приємно, Владико Митрополите, що ви цю настанову берете за основу. Ми вас любимо за те, яким ви є, ми вас шануємо», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ