До 2023 року у Львові планують відремонтувати та замінити 2189 ліфтів, з них 57 – відремонтують цьогоріч

У 2018 році на ремонт ліфтів передбачено 40 млн гривень. За ці кошти буде проведено ремонт 57 об’єктів у всіх районах міста Львова, у медичних установах та будинках ОСББ. Роботи виконуватимуть згідно з Програмою технічної експертизи, модернізації, ремонту, заміни та диспетчеризації ліфтів у житлових будинках та закладах охорони здоров’я міста Львова на період 2017-2023 років. Загалом програма передбачає заміну та модернізацію 2189 ліфтів. Про це інформують у прес-службі ЛМР.

У медичних закладах міста Львова є 29 ліфтів, у житлових будинках міста Львова, які є у комунальній власності та ОСББ, є 2269 ліфтів. Тобто у місті  є 2298 ліфтів. Технічне обслуговування цих ліфтів здійснює 4 спеціалізовані організації: ЛКП «Львівсвітло», ПП «Компанія «Астра», ТзОВ «Ліфт «Еко», ПП «Майстер Рос».

«Ліфтове обладнання з року в рік старіє, ліфти, що відпрацювати 25-річний ресурс, підлягають технічному обстеженню для вирішення питання їх ремонту і подальшої експлуатації.

Станом на сьогодні 95% ліфтів є такими, що відпрацювали 25-річний ресурс, і з кожним роком їх кількість зростає приблизно на 70 ліфтів. З метою оновлення ліфтового обладнання, 8 червня 2017 року було прийнято «Програму технічної експертизи, модернізації, ремонту, заміни та диспетчеризації ліфтів у житлових будинках та закладах охорони здоров’я міста Львова на період 2017-2023 років.

Метою Програми є забезпечення належної технічної експлуатації, заміна та модернізація ліфтів, які відпрацювали 25-річний ресурс, недопущення частих зупинок ліфтів з технічних причин та забезпечення безпечного користування ліфтами для користувачів, оновлення і введення нових об’єднаних диспетчерських систем з метою диспетчеризації всіх ліфтів», – зазначили в управлінні житлового господарства.

Відтак, впродовж 2017 року згідно з Програмою було відремонтовано, модернізовано та замінено 22 ліфти на загальну суму майже 9 млн гривень. У 2018 році для реалізації Програми районним адміністраціям виділено 34 млн гривень для ремонту 47 ліфтів:

  • Галицька районна адміністрація – 1,5 млн гривень на 3 ліфти;
  • Сихівська районна адміністрація – 5 млн гривень на 9 ліфтів;
  • Залізнична районна адміністрація – 7 млн гривень на 9 ліфтів;
  • Шевченківська районна адміністрація – 10 млн гривень на 14 ліфтів;
  • Франківська районна адміністрація – 7 млн гривень на 8 ліфтів;
  • Личаківська районна адміністрація – 3,5 млн гривень на 4 ліфти.

Окрім цього, виділено 4 млн гривень на ремонт 3 ліфтів у закладах охорони здоров’я та 2 млн гривень – на 7 будинків ОСББ.

«Реалізація цієї програми дасть змогу забезпечити стабільність роботи, належні умови технічної експлуатації, задовольнить потреби мешканців у надійності проїзду у ліфтах, а також покращить житловий рівень львів’ян через створення безпечних та комфортних умов проживання», – підсумували в управлінні житлового господарства.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ