До Дня Святого Миколая для дітей організовують святкові вистави

До Дня Святого Миколая Львівський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організував святкові вистави для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківської опіки, а також малечі з багатодітних та малозабезпечених родин і дітей з тимчасово переселених родин зі сходу України та Криму. Про це повідомили організатори акції, інформує прес-служба ЛОДА.

 

Святкування Дня святого Миколая розпочались у четвер, 15 грудня, із вистави у Львівському академічному обласному театрі ляльок, яку переглянули більше 200 дітей.

 

Наступні вистави для ще 300 дітей соціально незахищених категорій відбудуться 16 та 21 грудня у Львівському академічному духовному театрі “Воскресіння”.

 

За словами організаторів, під час теарталізаваних вистав усім дітям Святий Миколай вручить солодощі та святкові подарунки.

 

Варто зазначити, що перегляди святкових вистав для соціально незахищених категорій дітей відбуваються у рамках культурно-мистецької акції для дітей соціально незахищених категорій “Кожна дитина чекає Святого Миколая”.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ