До кінця тижня триватиме налаштування роботи боллардів у центрі Львова

Як повідомив Юрій Діль, начальник управління безпеки міста ЛМР, до кінця тижня триватиме синхронізація та налаштування роботи боллардів. Поки болларди в центральній частині міста працюють у ручному режимі. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«Під час грози, яка була в липні, блискавка влучила в щит управління. Внаслідок чого згоріла центральна плата і з 28 липня усі 5 боллардів, які розташовані в центральній частині міста, перестали працювати.

 

Тому, ми змушені були замінили головну плату керування. Довелося її замовляти закордоном і чекати на доставку, оскільки в нас не виготовляють таке обладнання.

 

Також, за цей час, ми замінили 1 боллард розміщений на перехресті вул. Руської і вул. Підвальної.

 

Зараз відбувається налаштування роботи боллардів з системою керування. Синхронізація та налаштування триватиме до кінця тижня», – розповів Юрій Діль, начальник управління безпеки міста ЛМР.

 

Як повідомили у ЛКП «Муніципальна варта», на заміну обладнання було витрачено 264 тис. грн.: 147 тис. грн – вартість болларда, 117 тис. грн – вартість нової плати для системи керування.

 

Нагадаємо, з 2014 року у Львові, в центральній частині міста, розпочали працювати болларди – пристрої, які регулюватимуть заїзд у пішохідну зону. Болларди відкриватимуться на час проїзду міського електротранспорту, спецтранспорту та автомобілів міських комунальних служб.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ