До Львова на міжнародну конференцію з’їхались представники Військової поліції з 8 країн

У Львові стартувала міжнародна конференція підкомітету Військової поліції. Сьогодні, 20 лютого, у Львові розпочалася 3 міжнародна Конференція підкомітету Військової поліції багатонаціонального Об’єднаного координаційного комітету з питань військового співробітництва та оборонного реформування, яка триватиме до 24 лютого. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

 

У конференції беруть участь представники Військової служби правопорядку у ЗС України та представники Військової поліції із 8 країн світу. До участі в конференції долучились військові поліціанти з Великої Британії, Данії, Сполучених Штатів Америки, Чехії, Грузії, Польщі, Литви та Канади, яка, до речі, бере найактивнішу участь у реформуванні Військової служби правопорядку ЗС України у Військову поліцію. Делегацію від Військової служби правопорядку ЗС України очолює заступник начальника Головного управління ВСП полковник Василь Максименко.

 

Зазначена конференція проводиться з метою організації підготовки військових правоохоронців України, набуття найкращого передового досвіду країн-членів НАТО та надання допомоги у створенні тимчасового навчального центру ВСП на базі спеціального відділу ВСП у Львові. Також одним із питань, що обговорюються на конференції, є надання допомоги у створенні постійного навчального центру ВСП, який в подальшому планується створити у місті Київ.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ