До Львова вперше з концертом приїде легендарна група «Машина Времени»

Цей концерт сміливо може претендувати на звання найбільш очікуваного і найбільш бажаного концерту у Львові. Принаймні, у 2016-му ці гастролі для міста Лева будуть не просто гастролями, а подією! Вперше за 47 років музичної кар’єри до Львова приїде легендарна група «Машина Времени» зі своїм незмінним лідером Андрієм Макаревичем. Знаменита команда збере своїх львівських прихильників 17 жовтня у Львівській опері.       

 

Останні кілька років «Машина Времени» не давала концертів в Україні. Але саме у нас – у Києві, на Майдані Незалежності, – у вересні 2012-го група вперше вийшла на велику сцену у своєму нинішньому складі: Андрій Макаревич, Євген Маргуліс, Олександр Кутіков, Валерій Єфрeмов і Андрій Державін.

 

Це був грандіозний концерт просто неба! У команди відкрилося уже, мабуть, двадцяте дихання! Саме на цьому київському концерті українська публіка раніше, ніж російська, вперше почула живе виконання трьох нових пісень – «Мама», «Крысы» і «Вот край», що стануть фундаментом нового альбому «Машины Времени», реліз якого відбудеться уже зовсім скоро – у травні. Новинка називатиметься «Вы» і об’єднає 10 пісень. (Попередній альбом групи під назвою «Машины не парковать» вийшов у 2009-му. А загалом «Машина Времени» випустила 11 офіційних альбомів і 12 синглів).

 

Цієї осені музиканти-легенди здійснять невеликий концертний тур Україною. Окрім Львова, Андрій Макаревич і його команда у жовтні виступлять також у Києві, Харкові, Дніпропетровську та Одесі.

 

Крім пісень із нового альбому, осінні концерти в містах України, зокрема концерт 17 жовтня у Львові, звісно ж, не обійдуться без хітів «Машини Времени». Недарма концертна програма групи називається «Найкраще». Для українських прихильників команди прозвучить уся класика за 47 років – пісні, під які народжувалися в 1970-ті, виростали у 1980-ті, починали самостійне життя у буремні 1990-ті і змінювали світ навколо вже у XXI столітті. Одне слово, від легендарного «Поворота» – до «Крыс»!

 

Ціна квитків на концерт групи «Машина Времени» у Львівській опері 17 жовтня – від 200 до 2900 грн.

 

Продаж квитків – на сайті gastroli.ua (https://gastroli.ua/tickets/mashina-vremeni-lviv/buy), а також в касах «GASTROLI» по місту.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ