До Львова завітає відома письменниця, соціолог, публіцист Ґабріела Кубі

До Львова завітає відома німецька письменниця, соціолог, публіцист Ґабріела Кубі. 16 листопада вона матиме відкриту зустріч в УКУ, а 17 листопада зустрінеться з освітянами у міській раді. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

16 листопада, Філософсько-богословський факультет УКУ запрошує на відкриту зустріч з Ґабріелою Кубі. Тема зустрічі –  «Ґендер: виклики та перспективи». Зустріч триватиме з 16:30 до 18:30 у конференц-залі (вул. Хуторівка, 35а).

 

17 листопада, Ґабріела Кубі зустрінеться з освітянами у Львові. Тема зустрічі: «Ґендерна перспектива: виклики і загрози». Зустріч триватиме з 15:00 до 17:00 у Великій сесійній залі Львівської міської ради (пл. Ринок, 1, 202 каб.).

 

Впродовж 19-21 листопада Ґабріела Кубі перебуватиме у Києві.

 

Детальніша інформація тут: http://velychlviv.com/lviv-vidvidaye-avtor-bestseleru-globalna-seksualna-revolyutsiya-rujnuvannya-svobody-v-im-ya-svobody/

 

Довідка

Ґабріела Кубі народилася і проживає в Німеччині, мати трьох дітей. За освітою – соціолог. Як автор книжок і промовець, порушує проблемні питання сучасного суспільства і вказує вихід з них через навернення до християнських цінностей.

1998 року опублікувала свою першу книжку «Мій шлях до Марії ‒ силою цілющої віри», потім вийшли друком «Гаррі Поттер: Глобальний ривок в окультне язичництво» (2002), «Ґендерна революція ‒ релятивізм у дії» (2006), «Одержавлення освіти: На шляху до нової ґендер-людини» (2007), «Глобальна сексуальна революція: Руйнування свободи в ім’я свободи» (2012), «Ґендер – нова ідеологія руйнує сім’ю» (2014).КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ