До ремонту доріг у Франківському районі долучаються підприємці

Як повідомили у Франківській РА, на території району проводяться ремонтні роботи доріг. До ремонту дорожнього покриття та облаштування пішохідних доріжок часто долучаються соціально відповідальні підприємці району.

 

«На сьогодні виконано ремонтні роботи доріг на вулицях Рудницького, 78/93 та Рубчака, 18. Ремонт дороги на вул. Рудницького, 78/93 ми провели з допомогою ЖК «Добра оселя». Вони закупили 400 м2 плитки. До робіт на вул. Рубчака, 18 було залучено «Ощадбанк», який профінансував покладення бруківки на суму 65 тис. грн.

 

Також на стадії завершення ремонт дороги і на вул. Наукова, 53. Пропозиція відремонтувати тут дорогу надійшла від сім’ї учасника АТО і було відповідне доручення міського голови. Ремонт вул. Наукова, 53 ми провели завдяки допомозі власників магазину «Нептун». Зокрема, було покладено 280 м2 бруківки. Загальна площа дороги складає 700 м», – розповів Тарас Гнида, голова Франківської районної адміністрації.

 

Львівська міська рада дякує соціально відповідальному бізнесу за небайдужість до вигляду нашого міста.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ