Дорогу до реабілітаційного центру в Турці обіцяють відремонтувати до кінця року

Ремонт дороги Н-13 Львів-Самбір-Ужгород, що веде до Західного реабілітаційного центру, завершать до кінця 2016 року. Про це повідомили у прес-службі Служби автомобільних доріг Львівської області.

 

У Західному реабілітаційно-спортивному центрі, який розташований в селі Верхнє Турківського району, відбулась зустріч з керівником Служби автомобільних доріг Русланом Кандибором, директором спортивного Центру, Президентом Національного комітету спорту інвалідів України Валерієм Сушкевичем та головою Львівського обласного відділення Українського фонду «Реабілітація інвалідів» Ярославом Грибальським.

 

Основна тема обговорення – це покращення технічного стану дороги Н-13 Львів – Самбір – Ужгород з метою забезпечення комфортних умов для транспортування людей з обмеженими можливостями, як спортсменів так і учасників АТО.

 

На даний час підготовлено проектно-кошторисну документацію на виконання робіт з поточного середнього ремонту вказаної ділянки дороги.

 

Також, з метою врегулювання складної ситуації, досягнуто домовленості, що до кінця 2016 року відвідувачі реабілітаційного центру зможуть добиратися відремонтованою дорогою.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ