Дорожники Львівщини та Підкарпатського воєводства задекларують готовність співпраці

У четвер, 24 листопада, у Львові відбудеться підсумкове засідання Комітету з питань транспорту Верховної Ради України за участі представників Комісії інфраструктури Сейму Республіки Польща. Депутати та урядовці обох країн підсумують результати спільного виїзного засідання, яке сьогодні пройде у польському місті Красічин. Повідомила прес-служба Львівської ОДА.

 

Результатом дискусії також стане підписання Декларації намірів співпраці між Службою автомобільних доріг у Львівській області та Воєводським Управлінням доріг Підкарпатського воєводства.

 

Засідання у Львові розпочнеться о о 12.30 у малій сесійній залі обласної ради, за адресою вул.Винниченка, 16. На завершення заходу для журналістів також передбачений брифінг.

 

Нагадаємо, що основна увага українських та польських депутатів буде зосереджена на відновленні залізничного сполучення за маршрутом Перемишль – Львів, покращенні дорожньої інфраструктури у контексті відкриття планованого пункту пропуску через державний кордон “Нижанковичі – Мальховіце”, а також перспективах розбудови дорожньо-транспортної та залізничної інфраструктури в контексті впровадження транскордонного проекту VIA Carpathia.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ