«Доступні ліки»: хворим виписали понад 103 тис рецептів

З початку дії Урядової програми «Доступні ліки»  на Львівщині хворим виписали понад 103 тисячі рецептів на відшкодування вартості лікарських засобів. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

 

За оперативними даними департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації, станом на 1 червня  поточного року перерахували до розпорядників бюджетних коштів у містах та районах області кошти у сумі 7 млн 224 тис гривень.

 

Заклади охорони здоров’я області уклали 320 договорів зі суб’єктами господарювання різних форм власності, на основі яких до участі у проекті залучено 686 аптечних закладів, які  представляють як окремі аптеки так і аптечні мережі, а також фізичних осіб – приватних підприємців, що мають ліцензію на право займатися реалізацією лікарських препаратів.

 

Нагадаємо, що на офіційному сайті департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації відкрили тематичну рубрику «Урядова програма «Доступні ліки» з добіркою відповідних директивних та інформаційних матеріалів,  а також інтерактивне вікно зворотнього зв’язку з громадськістю «Теми для обговорення».

 

Карту аптек, які беруть участь у Програмі можна переглянути тут.

 

Зазначимо, що у межах програми «Доступні ліки» пацієнти можуть безкоштовно або з незначною доплатою отримувати ліки для лікування трьох груп захворювань.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ