Екс-мера Старого Самбора оштрафували за виділення землі “своїм”

Колишнього мера Старого Самбора визнано винним у порушенні вимог антикорупційного законодавства. Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

 

Апеляційний суд Львівської області за участі прокуратури області залишив у силі рішення суду першої інстанції, яким визнано винним колишнього голову Старосамбірської міської ради у порушенні вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

 

Відтак, екс-мер, будучи суб’єктом відповідальності за порушення, пов’язані з корупцією, всупереч інтересам територіальної громади, не повідомив у встановлених законом випадках про наявність у нього реального конфлікту інтересів та проголосував за прийняття рішень із земельних питань на користь близьких осіб.

 

Таким чином, народний обранець вчинив адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, передбачене  ч.ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів).

 

Старосамбірським районним судом Львівської області на винного накладено адміністративне стягнення  у вигляді максимального штрафу.

 

Рішення суду набрало законної сили.

 

На даний час вживаються заходи з метою скасування рішень, прийнятих в умовах конфлікту інтересів.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ