Фабрика святого Миколая просить небайдужих водіїв допомогти розвезти подарунки дітям

Для львівських дітей готують подарунки. Миколай прийде до кожного. Вже активно працює Фабрика святого Миколая. Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий відвідав Фабрику святого Миколая, яка в рамках акції «Миколай про тебе не забуде» цього року працює в Палаці мистецтв. На потреби Фабрики святого Миколая мер передав канцтовари, солодощі та фрукти. Організатори також розповіли, що потребують допомоги в неділю, 18 грудня, з розвезенням подарунків дітям. Усіх небайдужих, хто може допомогти своїм авто, просять зголошуватись. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«Цієї неділі, 18 грудня, всі помічники Миколая, власне, будуть розвозити подарунки. Оскільки цього року помічників є менше, ніж звичайно, то нам потрібні водії, помічники св. Миколая. Усі хто має легкові автомобілі і мають можливість забрати групу людей із 4-ох осіб і 2 мішки подарунків в неділю з Палацу мистецтв (вул. Коперника, 17) і відвести в точку доставлення подарунків. Усіх запрошуємо долучитися на нашу фейсбук сторінку https://www.facebook.com/MykolajProTebeNeZabude/?fref=ts або на сайті є наші контакти, можна телефонувати і зголошуватися про допомогу особисто.

 

Найбільша потреба в канцтоварах і в солодкому. Це найбільші і найдорожчі речі, які ми закуповуємо. Тому, якщо є можливість приносити, то ми будемо раді», – зазначила Христина Дольна, координатор акції «Миколай про тебе не забуде».

 

Цього року Фабрика святого Миколая працюватиме у Львові з 12 до 17 грудня у приміщені Львівського палацу мистецтв (вул. Коперника, 17). Розносити подарунки по домівках потребуючих дітей міста Львова будуть 18 та 19 грудня. В рамках акції волонтери також роздаватимуть солодощі та листівки мешканцям міста на святковій акції в місті 19 грудня.

 

Відтак, є потреба у 50 автомобілях, які в неділю з 16.00 год можуть допомогти доставити подарунки дітям. Загалом цього року волонтери готують подарунки для 2,5 тис дітей. До акції долучилось 400 волонтерів.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ