Фахівці з Латвії візьмуть участь у слуханнях Перспективного плану Львівщини

Експертів Латвії запросили долучитися до слухань Перспективного плану Львівської області. Таку ідею запропонував голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин під час зустрічі з заступником голови місії Посольства Латвійської Республіки в Україні Каріною Леєю. Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.

 

«Зараз у нас відбуваються слухання змін до Перспективного плану Львівської області – документу, котрий визначає обрізи майбутніх громад на мапі регіону», – повідомив Олександр Ганущин.

 

Оскільки, 29-30 вересня на Львівщину приїде делегація фахівців із Латвії, Олександр Ганущин принагідно  пропонує експертам долучитися до цих обговорень.

 

«Ми б просили фахівців Латвії приєднатися до слухань Перспективного плану нашого краю. Можливо, організуємо виїзди на території, у яких є спірні питання щодо обрізів територіальних громад. Впевнений, досвід латвійських колег стане нам у нагоді», – акцентував Олександр Ганущин.

 

Нагадаємо, сьогодні, 20 вересня, на засіданні комісії з питань дорожнього господарства, інфраструктури, врегулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури відбудеться перше обговорення змін до перспективного плану Львівщини.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ