Фермерські господарства Львівщини отримають фінансову допомогу

14 липня відбулась селекторна нарада з Міністерством аграрної політики України з питань реалізації використання коштів за бюджетною програмою для фермерських господарств. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Як зазначила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України  Олена Ковальова, 18 липня у газеті «Фермер України» буде опубліковано оголошення про початок реалізації програми.

Програма передбачає надання кредитів фермерським господарствам  на безвідсотковій основі в розмірі до 500 тис грн. Зокрема, з метою удосконалення механізму державної підтримки та створення умов для залучення малих виробників в організований аграрний ринок Мінагрополітики розроблено та затверджено постанову Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2016 року № 609 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачних у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам», якою передбачено збільшення вдвічі граничної суми фінансової підтримки фермерських господарств, а також встановлено, що при визначенні переможців конкурсу перевага надаватиметься, зокрема, тим фермерським господарствам, які мають в обробітку земельні ділянки площею 500 гектарів та є членами сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу.

За більш детальною інформацію фермери можуть звертатись до Львівського відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств, що знаходиться за адресою м. Львів, вул. Замарстинівська 49, 2 поверх, тел. 067-781-82-87 Розмус Оксана Степанівна.

Довідково: На програму «Надання кредитів фермерським господарствам» з державного бюджету виділено 65 млн. грн., в тому числі на Львівську область виділено 2 млн. грн.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ19:31, середа, 20 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
18:07, середа, 20 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:43, середа, 20 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0