Фестиваль «Добрі традиції Галичини» об’єднав фермерів Львівщини

Львівщина ярмаркує. Поблизу села Хоросно триває святковий ярмарок «Добрі традиції Галичини». Свято об’єднало виробників сільськогосподарської продукції не лише з Пустомитівщини, але й з інших районів Львівської області. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

На одній території свою продукцію презентували аграрії різних напрямків. Михайло Ковальський, голова фермерського господарства на Пустомитівщині, вирощує овочеві культури. На ярмарці презентував екологічну продукцію вирощену власними руками. Як розповів господарник, продукція власного виробництва може служити не лише задля заробітку та задоволення власних потреб, але й для допомоги іншим.

«Велику участь ми брали на початку перипетій на Сході. Ми дуже велику допомогу надавали і воїнам АТО і волонтерам, які до нас звертались. Ось така в нас життєва позиція», – зазначив Михайло Ковальський.

Чоловік додав, що спільно зі товаришами фермерами продовжує підтримувати воїнів на Сході.

Родзинкою фестивалю стала презентація агротуристичного кластеру «Горбогори». Унікальний проект об’єднав громадськість, фермерів-учасників АТО, аграріїв, представників влади та науковців.

«Задум такий, щоб це була постійно діюча площадка для громадськості та місцевого населення. В агрокластер входить три сільські ради, які розташовані поблизу. І ще інші сільські ради мають бажання під’єднатись, тому що проект дуже цікавий. І ця площадка повинна бути постійно діюча на різні атракції та події. Наступними плануємо робити обжинки, пізніше майстер-класи одного напрямку по дереву», –  розповів співзасновник агротуристичного кластеру «Горбогори» Антон Мільчевич.

Дієвість та ефективність напрямку розвитку аграріїв Львівщини відзначив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

“Сьогодні демонструємо, що фермери на Львівщині – це вже не просто успішні підприємці, це люди, які здатні об’єднатися і в єдності продемонструвати новий ступінь розвитку. Я переконаний, що не тільки наша земля, яка є надзвичайно багатою, дає нам великі можливості, але й найголовніше наші люди – добрі, мудрі, працьовиті. І кластер «Горбогори» – це ще один приклад того, як об’єднуючись люди отримують ще кращий добробут та злагоду», – зазначив Олег Синютка.

Окрім частунку смаколиками гості фестивалю взяли участь у різноманітних майстер- класах: роботи зі склом, різьби та точінню по дереву, валяння шерсті, розписі дитячих дерев’яних іграшок.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ