Фонтан біля Оперного у Львові демонтують за бюджетні кошти

Виконавчий комітет Львівської міськради надав Галицькій районній адміністрації функцій замовника та дозвіл на демонтаж фонтана на проспекті Свободи. Про це повідомляє «Вголос».

 

Відповідно до рішення, Галицькій районній адміністрації надано функції замовника та дозволено демонтаж фонтана перед Львівським національним академічним театром опери та балету ім. С. Крушельницької на просп. Свободи, видатки на які 2016 року будуть проводити за кошти бюджету розвитку міського бюджету м. Львова.

 

Галицькій районній адміністрації необхідно буде провести експертну оцінку фонтана, у встановленому порядку отримати вихідні дані на його демонтаж, розробити в ліцензованій організації проектно-кошторисну документацію демонтажу та погодити її у встановленому порядку. А також здійснити демонтаж фонтана перед Львівським національним академічним театром опери та балету ім. С. Крушельницької на просп. Свободи після винесення відповідної ухвали міської ради.

 

Нагадаємо, на місці нинішнього фонтана приватна фірма зобов’язалася спорудити сучасний за власні кошти.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ