Форум молоді подарував Львівщині три самобутніх проекти

У неділю, 18 грудня, завершився триденний “Форум молоді”, в якому взяли участь 25 школярів зі всієї області – переможців першого етапу проекту “Львівщина починається з тебе”. Про це повідомили в департаменті внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА.

 

У перший день учасники побували на профорієнтаційних екскурсіях, зокрема в Управлінні патрульної поліції Львова, компанії SofteServe, ТРК “Львів” та ПАТ “Кредобан”.

 

А 17 – 18 грудня учасники форуму вивчали основи проектного менеджменту та працювали над власними ідеями. У цьому їм допомагали мотивуючі спікери Катерина Тимощук (AISEC) та Володимир Соколовський (ФРІ Plus), а також тренери навчальних сесій Арсен Яценко, Андрій Фендик, Василь Шатрук та Софія Курман.

 

Слід зазначити, що останній день заходу був насичений презентаціями ідей та визначенням найкращих проектів для втілення їх у життя. Так, переможцями стали:

 

І місце: Юлія Дашинич із проектом “Україна в Street-art” – незабаром на вулицях Самбора з’являться вишиванкові орнаменти.

ІІ місце: Оксана Лінська з проектом “Ми зможемо зберегти життя” – вкрай важливо кожній людині вміння надавати якісно першу медичну допомогу.

ІІІ місце: Анна Моряк із проектом “Відчуй смак благодійності” –  ярмарок у Новокалинівці.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ