Французи й українці дискутуватимуть про окупацію у «Тюрмі на Лонцького»

У Львові в суботу, 16 квітня о 14 .00 у Національному музеї-меморіалі жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького» відбудеться зустріч з відомим французьким філософом Філіпом де Лара та дискусія «Окупація: Франція та Україна між минулим і теперішнім», повідомили в музеї.

 

У дискусії, окрім професора Філіпа де Лара, братимуть участь засновник видавництва «Леополь» магістр історії участь Кирило Горішній та директор Національного музею-меморіалу «Тюрма на Лонцького» Руслан Забілий. Модеруватиме зустріч старший науковий співробітник музею Ігор Дерев’яний.

 

Філіп де Лара французький філософ, професор Університету Париж ІІ (Університету Пантеон-Ассас) (філософія та політичні науки). Досліджує питання антропології тоталітаризму. Співпрацює як критик із відомим у Франції інтернет-виданням nonfiction.fr. Автор публікацій до французького видання «La règle du jeu» («Правила гри») та українського видання «Український тиждень» (2013, 2014).

 

Захід відбудеться за адресою м.Львів, вул. С.Бандери, 1 ( вхід з вул. Брюллова).
Вхід до музею та на зустріч із Філіпом де Лара – вільний.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ16:31, середа, 14 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
16:30, середа, 14 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0