“Галицький авангард 2016″ зібрав найактивніших лідерів молодіжного середовища

У середу, 14 грудня, у Львівському кіноцентрі, відбулась четверта традиційна зустріч молодіжних громадських організацій “Галицький авангард 2016″. Захід зібрав понад 100 учасників, які цього року активно долучалися до співпраці із департаментом внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

Представники громадського середовища та відділ молодіжної політики департаменту підвели підсумки цьогорічної діяльності та презентували майбутні проекти. На зустрічі також визначили й мотиваційне кредо молодіжного середовища Львівщини на 2017 рік – “Дій, змінюй, надихай”.

“Це кредо має стати основою реалізації нових ідей та ефективних проектів у наступному році”, – підкреслив директор обласного молодіжного центру Андрій Ковальський.

Окрім цього, відбулось й нагородження лідерів громадських організацій за вагомий внесок у розвиток молодіжної політики на Львівщині та активну громадську діяльність.

Варто додати, що серед громадських об’єднань на заході були присутні організації із розгалуженою мережею осередків в області та нові ініціативні об’єднання.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ