Ганущин в Польщі розмовляє про транскордонну співпрацю

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин з одноденним візитом перебуває у Польщі. Робоча зустріч української делегації відбувається у місті Жешув, повідомила прес-служба Львівської облради.

Українська делегація, до складу якої входять голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, Святослав Шеремета – український інститут національної пам’яті та Галина Литвин –виконавчий директор Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна»  покликана обговорити низку питань серед яких:

– Пріоритетні напрямки розвитку співпраці між Львівською областю та Підкарпатським воєводством.

– Про перспективи реалізації транскордонних проектів у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014 – 2020.

– Про гуманітарні ініціативи, пов’язані з реабілітацією учасників АТО та їхніх сімей.

Для Львівської області співпраця з Підкарпатським воєводством є стратегічним напрямком розвитку транскордонного співробітництва.  Олександр Ганущин зазначив, що партнерство з реалізації транскордонних проектів дало поштовх до вирішення значної кількості спільних проблем та викликів по обидві сторони кордону. З польського боку у робочій зустрічі беруть участь голова Підкарпатського сейму Єжи Ципрись, Маршалек Підкарпатського воєводства Владислав Ортиль та Воєвода Підкарпатського воєводства Єва Ленярт.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ