Газета «День» представить на Форумі видавців нове видання — «Сестра моя, Софія…»

Представлення новинки відбудеться 16 вересня об 11:00 год. у дзеркальній залі Палацу Потоцьких (вул. Коперника, 15) за участю головного редактора «Дня» Лариси ІВШИНОЇ, авторів – Сергія КОТА, Петра КРАЛЮКА, Марії ЧАДЮК, Олени ЧМИР, Андрія ЛЮБКИ, упорядників видання – Ігоря СЮНДЮКОВА, Романа ГРИВІНСЬКОГО. Модератор зустрічі – Юліана ЛАВРИШ.

 

Книжкову осінь, яка традиційно розпочинається Форумом видавців  у Львові, «День» розпочинає новинками. Цього разу видання підготувало для читачів особливий сюрприз – книгу «Сестра моя, Софія…».

 

«Ця книга – спроба прояснити найбільш важливі питання історії Болгарії й через них – ще більш точно відчути «вузли» непізнаної української історії. Невипадково наша серія називається «Україна Incognita». Болгарія дає нам частину відповідей на питання про Україну. Якщо болгарську історію намагалися викривити, то нашу – привласнити. Ми пізнаємо себе такими, якими ми себе раніше не знали. Софія – це про нас. Софія – це про них. Софія – це про нову висоту, яку треба здобути. Досліджуючи цей цивілізаційний простір, взаємні проникнення, які відбувалися тисячі років тому, ми розуміємо, що вони й досі залишаються живими та актуальними», – Лариса Івшина, головний редактор газети «День» (уривок з передмови до книги «Сестра моя, Софія…»).

 

Усіх охочих чекають на стенді № 306.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ