Голів ОСББ навчали впроваджувати енергоефективні заходи

У понеділок, 27 лютого, у м. Новояворівськ Яворівського району представники International Finance Corporation (IFC) “Енергоефективність у житловому секторі України” під час семінару поділилися практичним досвідом впровадження основ енергоефективності у багатоквартирному будинку. Захід відбувся за участі департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства облдержадміністрації, громадської спілки “Асоціація ОСББ “Новояворівськ” та голів ОСББ міста.

Присутні, серед іншого, дізналися про джерела фінансування енергоефективних проектів, а також про технічні аспекти термомодернізації огороджувальних конструкцій у багатоквартирних житлових будинках.

За словами директора департаменту Назарія Романчука, впродовж поточного року в містах та районах області для підтримки створення та функціонування ОСББ і надалі будуть проводитися тематичні навчання, консультації та семінари.

Крім того, департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства запрошує до співпраці громадські організації та асоціації, що зацікавленні в створенні ОСББ, та просить звертатися за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 6 (3-й поверх), тел.: 261 30 38.

Зазначимо, що станом на 1 лютого ОСББ функціонує у 2356 багатоквартирних будинках області.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ