Голова ЛОДА та Посол Японії обговорили проекти в альтернативній енергетиці та аграрній галузі

Про потенційні напрямки співробітництва у галузі економіки та культури йшлося сьогодні, 3 березня, під час зустрічі голови Львівської ОДА Олега Синютки та голови обласної ради Олександра Ганущина з Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні Сумі Шігекі. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

 

Олег Синютка висловив вдячність японському народу за принципову позицію та підтримку у відстоюванні незалежності і територіальної цілісності України.

 

Очільник області, запрошуючи бізнес Японії до співпраці, наголосив, що на Львівщині створені всі умови для швидкого і доброго розвитку. “Підтвердженням цього є те, що Фуджікура за минулий рік збудувала ще один завод і його успішно експлуатує. Для нас дуже важливо, щоб цей успішний  приклад поширювався”, – зауважив голова ЛОДА.

 

Сторони обговорили можливості залучення інвестицій в альтернативну енергетику (джерела, пов’язані з сонячною енергією і біомасою), створення сільськогосподарських кооперативів, проекти в екологічній галузі (переробка ТПВ, лісове господарство, водні ресурси).

 

У зв’язку з цим Сумі Шігекі повідомив, що у березні на Львівщину завітає японська організація зовнішньої торгівлі JETRO для налагодження торговельно-економічного співробітництва .

 

Крім того, торкнулися теми промоції Львівщини серед мешканців Японії для запрошення їх як туристів у нашу область.

 

За словами Надзвичайного і Повноважного Посла Японії, у межах Року Японії в Україні та святкування 25-річччя встановлення дипломатичних відносин між країнами Посольством заплановано низку заходів, зокрема буде висаджено Сакуру по всій Україні, на Львівщині – у Львові та Золочеві. Також планується участь японських літераторів у вересні у форумі видавців у місті Лева.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ