Головний архітектор Львова інформуватиме про всі містобудівні умови та обмеження

Сьогодні, під час засідання виконавчого комітету міськради, присутні заслухали головного архітектора Львова Юліана Чаплінського. Він поінформував про містобудівні умови та обмеження, що станом на зараз є на розгляді управління архітектури: на вул. Роксоляни та на вул. Пасічна – Хуторівка. Однак, під час детальнішого розгляду з’ясувалось, що за цими об’єктами є низка порушень у містобудівній документації. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«Наскільки зараз спрощується ситуація. Сьогодні щодо двох містобудівних умов та обмежень, про які просять забудовники, ми знайшли вже декілька дуже серйозних порушень. Добре, що це публічно, що це бачать усі представники громади, журналісти: яким чином ми мінімізуємо можливі проблеми. І це ще раз підтверджує правильність нашої позиції: містобудівні умови та обмеження повинні видаватись публічно – рішенням виконавчого комітету, аби громадськість знала наперед, хто, що, де і як планує будувати», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

 

Відзначимо також, що відтепер на кожному засіданні виконавчого комітету головний архітектор міста інформуватиме про всі містобудівні умови та обмеження, які є на розгляді управління архітектури. Відповідне рішення прийнято під час сьогоднішнього засідання.

 

«У зв’язку з тим, що у Львові зростає кількість так званих «незаконних» забудов, не всі з яких насправді є незаконними, пропонується зобов’язати начальника управління архітектури інформувати виконавчий комітет кожного засідання про всі містобудівні умови та обмеження, які знаходяться на розгляді в управлінні архітектури. Також є пропозиція до цього переліку додати ті випадки, коли департамент державної архітектурно-будівельної інспекції призупиняє дію деяких містобудівних умов та обмежень. Така наша позиція пов’язана з тим, щоб громадськість була більше поінформована про ті об’єкти, будівництво яких планується на території Львова», – відзначила керівник міського юридичного управління Гелена Пайонкевич.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ