GPS на маршрутних транспортних засобах у Львові тимчасово не працюють

Сьогодні зранку сталася поломка у провайдера OVH, до якого підключені GPS-трекери і система навігації транспортних засобів міста Львова. Як зазначив в.о. начальника управління транспорту ЛМР Олег Партика, тимчасово GPS не працюють, зараз фахівці намагаються зрозуміти у чому проблема і вирішити її, повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«Сьогодні о 8.10 сталися глобальні проблеми і велика аварія у провайдера OVH, який є одним з найбільших в світі. Сталася помилка і проблема в Data-центрах, тобто серверах, до яких підключені наші GPS, і вся транспортна система на них базується. Тому GPS на маршрутних транспортних засобах не працюють. Коли буде виправлена помилка – невідомо, оскільки ніхто не знає, що сталося, навіть представники цього підприємства в Україні», – зазначив в.о. начальника управління транспорту ЛМР Олег Партика.

 

«Багато веб-сайтів, розміщених французькою компанією OVH – світовим лідером в області хостингу даних, – недоступні з четверга, 9 листопада, через накопичення аварій, включаючи електричні, що впливають на компанію.

 

Незабаром після 7:00, один з його центрів обробки даних, де концентруються деякі дані своїх клієнтів, втратили енергопостачання, вимикаючи всі сервери. Генератори повинні були пом’якшити невдачу в цьому центрі, розташованому в Страсбурзі, але вони також не працювали. ERDF шукає причину виходу з ладу», –  повідомив генеральний директор OVH Октав Кляба в Twitter .КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ