Громадськість Стрийщини вшанувала отця Михайла Вербицького

У межах заходів транскордонного співробітництва 2 грудня творчий колектив Стрийського районного народного дому та представники Стрийської районної державної адміністрації  вшанували пам’ять, автора музики державного Гімну України, отця Михайла Вербицького  у с. Млини Республіка Польща. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

 

У пантеоні-каплиці, де похований отець делегація помолилась та виконала Національний Гімн України, а також поклала квіти.

Також на запрошення української громади з Гміни Щурова Бжеського повіту Малопольського воєводства делегація побувала з концертною програмою у с. Щурова.

 

Присутні в залі аплодисментами  дякували за виконані  інструментальні твори, солістам за українські народні та сучасні пісні. Слова подяки нашим артистам висловив голова української громади Михайло Пастух.

 

На концерті були присутні віце-маршалок Малопольського воєводства Лєшик Зегзда, директор фонду «Європа Карпат» Малгожата Брода, директор Малопольської туристики Павл Мернічак, а також голова гміни Марян Залевськкий.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ