Інститут міста розпочинає другий моніторинг якості життя у Львові

У рамках проекту «Громади в дії» за підтримки програми Європейського союзу Інститут міста впродовж місяця проведе соціальний моніторинг «Якість життя у Львові», повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Мешканці матимуть змогу дати оцінку всім сферам життя Львова (благоустрій, транспорт, освіта, охорона здоров’я та багато інших), а також визначити ті проблеми міста та мікрорайонів, які, на їхню думку, потребують вирішення. Заплановано, що у дослідженні візьмуть участь 1200 мешканців міста.

 

«За результатами дослідження 2013 року було сформовано комплексний показник – індекс якості життя. Він становив 3,17 за п’ятибальною шкалою. Таким чином, можна сказати, що мешканці оцінювали якість життя у Львові на рівні, дещо вище середнього. Цього року ми будемо мати можливість прослідкувати динаміку цього показника та визначити, як змінилась оцінка мешканців щодо якості життя у місті», – зазначила Олена Гунько, аналітик Інституту міста.

 

Методика вимірювання якості життя була розроблена Інститутом міста під час проведення першого моніторингу «Якість життя у Львові» у 2013 році в рамках проекту «Мистецтво врядування: звітність, відповідальність, прозорість» за підтримки програми «MATRA» посольства Королівства Нідерландів в Україні (з результатами моніторингу за 2013 рік можна ознайомитися за посиланням: http://city-institute.org/images/stories/files/Social_monitoring_web.pdf).

 

Цього року моніторинг буде базуватися на даних не адміністративних районів, як це було 2013 року, а візьме за основу поділ міста на 39 мікрогромад, які визначили самі мешканці в рамках проекту «Громади в дії». Таким чином, буде змога отримати не лише оцінку якості життя в місті загалом, але і за кожним із виділених мікрорайонів зокрема (про мікрорайони інформацію можна переглянути на сайті проекту http://communities.lviv.ua).

 

Результати дослідження будуть оприлюднені у травні 2016 року.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ15:12, четвер, 21 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
14:58, четвер, 21 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0