Ірина Геращенко відвідала Центр Митрополита Андрея Шептицького

Сьогодні, 27 вересня, перший заступник Голови Верховної Ради України, Уповноважена Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях Ірина Геращенко у межах робочої поїздки на Львівщину відвідала Центр Митрополита Андрея Шептицького.

 

У межах візиту, Ірина Геращенко оглянула багатофункціональний заклад, що об’єднує сучасну бібліотеку, майданчик для проведення культурних заходів і наукових конференцій.

 

“Ми відвідали центр Шептицького сьогодні. Ним може пишатися будь-яка європейська столиця. Гарна бібліотеката та чудові умови для навчання. Це культурний центр європейського рівня”, – зазначила заступник Голови Верховної Ради України.

 

Зазначимо, що  Центр Митрополита Андрея Шептицького в Українському католицькому університеті урочисто відкрили та освятили 10 вересня цього року.

 

Довідково:

 

Центр Митрополита Андрея Шептицького – це сучасний університетський інформаційно-ресурсний центр, бібліотека та навчальний простір, що покликаний стати місцем зустрічі та діалогу суспільства з академічним середовищем. Заплановано, що тут проводитимуть дискусії, виступатимуть сучасні музичні колективи, іноземні та українські експерти читатимуть лекції. Центр стане інтелектуальним простором для мешканців усього міста.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ