Ізраїль планує створити в Україні центр реабілітації учасників АТО

Питання залучення інвестицій та налагодження співпраці в різних галузях обговорили перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин та голова облдержадміністрації Олег Синютка під час зустрічі із Надзвичайним і Повноважним послом Держави Ізраїль в Україні Еліавом Бєлоцерковські у п’ятницю, 4 листопада, повідомила прес-служба Львівської облради.

 

Як зауважила Парасковія Дворянин, між Україною та Ізраїлем склалися гарні відносини. «Ізраїль має хороші приклади того, чого можна у вас навчитися, зокрема в галузі охорони здоров’я, – зазначила Парасковія Дворянин. – Чимало львівських медиків мають можливість побувати у вас і вчитися у ваших фахівців. Також  у вас є чудовий досвід соціального забезпечення та підтримки людей похилого віку, нам би це теж  було дуже цікаво».

 

В свою чергу керівник області Олег Синютка подякував ізраїльській стороні за лікування та реабілітацію українських військовослужбовців, а також  відпочинок та оздоровлення дітей учасників АТО.

 

Надзвичайний і Повноважний посол Держави Ізраїль в Україні Еліав Бєлоцерковські повідомив, що Ізраїль готовий допомогти Україні у створенні центру реабілітації постраждалих від війни. «Наша країна  має унікальні знання і досвід в питаннях реабілітації учасників бойових дій і готовий передати їх Україні, – заявив Еліав Білоцерковський. –  Ми акцентуємо увагу на двох пріоритетних напрямках –  психологічна допомога людям, що страждають посттравматичним синдромом, та реабілітація військовослужбовців».

 

Окрім того, під час зустрічі сторони обговорили можливість співпраці зокрема в агропромисловому комплексі, ІТ-сфері, туризмі та розвитку альтернативної енергетики.

 

Слід додати, що Надзвичайний і Повноважний посол Держави Ізраїль в Україні Еліав Бєлоцерковські прибув на Львівщину для участі у ХVI Міжнародному економічному форумі «Львівщина – фабрика Європи» та фестивалі «Лімуд 2016».КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ